24 kwietnia 2014
O G Ł O S Z E N I A  

OGŁOSZENIA - WIELKANOC  -  2014.04.20.

1. Dzisiaj i jutro Msze Św. odprawiamy w/g porządku niedzielnego.
• Jutro - Poniedziałek wielkanocny jest dniem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
2. W środę o godzinie 18,00 Msza Święta w intencjach grupy Modlitewnej O. Pio, Opiekuna i sympatyków, połączona z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy. ½ godz. przed Mszą wystawienie N. Sakramentu i adoracja.
3. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post, kancelaria parafialna wyjątkowo będzie czynna tylko przed południem od 10,00 – 11,30. W naszej parafii jest to dzień modlitw nieustającego. Osoby, które w te modlitwy się włączyły niech pamiętają o swoich zobowiązaniach względem Boga.
4. Uroczystości związane z kanonizacją papieża Jana Pawła II, odbędą się w naszym mieście 26 i 27 kwietnia. W sobotę 26 kwietnia o godz. 19.00 - Msza Św., a po Mszy św. koncert kameralny „Myśleć sercem”. Po koncercie czuwanie modlitewne do godz. 23,00. W niedzielę 27 kwietnia o godz.18.00 - Msza Święta dziękczynna za kanonizację Jana Pawła II, a po niej koncert chórów i zespołów muzycznych ze skierniewickich parafii, w tym naszego parafialnego „Amabile”.
5. Druga niedziela Wielkanocy - to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Do soboty Wspólnota Miłosierdzia Bożego prowadzi Nowennę. Informacje o Nowennie znajdują się w tablicy ogłoszeń.
6. Zachęcam do lektury katolickiego tygodnika Niedziela, oraz Gość Niedzielny; a dzieci otrzymują Ziarenko z tekstem Ewangelii i zadaniem apostolskim.
Wszystkim parafianom i gościom życzymy przyjemnego wypoczynku niedzielnego i opieki Jezusa Zmartwychwstałego na nowy rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały przynosi wszystkim nową jakość naszego codziennego życia.

Zaloguj się
Copyright (c) 2014 Parafia Świętego Jakuba Apostoła