28 lipca 2014
O G Ł O S Z E N I A  

OGŁOSZENIA  -  XVII  NIEDZIELA   ZWYKŁA  -  27   LIPCA   2014.

1. W I piątek miesiąca, Msze Święte o godzinie 7,00; 7,30; 8,00 i 18,00. Spowiadamy od godziny 6,30 – 8,30 i od 16,30 – 18,30. Przez cały dzień będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i okazja do Adoracji. Natomiast:
• Mszą Świętą o godzinie 6,00 w naszym kościele rozpoczynamy pieszą pielgrzymkę do Miedniewic.
2. W sobotę I miesiąca, Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godzinie 8,00; zachęcamy do praktyki pięciu pierwszych sobót miesiąca.
• W sobotę, 2 sierpnia, przypada odpust Porcjunkuli, wyproszony przez świętego Franciszka z Asyżu.
3. W przyszłą niedzielę parafialna Caritas będzie kwestować przed Kościołem na rzecz najbiedniejszych z naszej Parafii. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna wokół Kościoła.
• U Sióstr Apostolinek przy ul. Nowobielańskiej 53, spotkanie przed pielgrzymkowe dla skierniewickiej grupy "Fioletowej". Rozpocznie się Mszą świętą, a po niej przedstawione będą informacje o tegorocznej pielgrzymce.
• Będzie się można też tam zapisać.
4. Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia w poniedziałek 18 sierpnia. Zapisy w zakrystii, kancelarii parafialnej, ewentualnie w Biurze Radia Maryja we wtorek od 15,00 – 17,30.
• Wielkim wydarzeniem dla naszej Diecezji będzie koronacja obrazu słynącego łaskami w Suserzu k/ Żychlina w dniu 15 sierpnia. Organizujemy parafialny wyjazd. Przyjmujemy zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
5. Zachęcam do lektury katolickiego tygodnika Niedziela, oraz Gość Niedzielny.
Wszystkim parafianom i gościom życzymy przyjemnego wypoczynku niedzielnego i opieki Matki Bożej - na nowy tydzień.

Zaloguj się
Copyright (c) 2014 Parafia Świętego Jakuba Apostoła